Strona główna

Gabinety stomatologiczne – Białogard i Kołobrzeg


Dla stomatologów z gabinetu M-P DENT najważniejsze jest zdrowie, bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Dlatego korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz zaawansowanych technik leczenia stomatologicznego. Korzystamy ze sprawdzonych procedur diagnostycznych i kontroli leczenia zębów. Pacjentom oferujemy pomoc z zakresu różnych dziedzin stomatologii, w tym protetyki i chirurgii stomatologicznej, a także nowoczesnego lasera i medycyny estetycznej.

W naszych gabinetach stomatologicznych w Grzybowie pod Kołobrzegiem i Białogardzie stosujemy sprawdzone na świecie rozwiązania protetyczne – mosty i korony ceramiczne oraz protezy dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Mamy również bogate doświadczenie w wykorzystaniu różnych systemów implantologicznych – implanty zębów stanowią dziś najlepszy sposób na uzupełnianie braków w uzębieniu.

Dysponujemy najnowszej generacji systemem radiowizjografii cyfrowej, który pozwala w ciągu 1-2 sekund uzyskać na monitorze komputera wysokiej jakości obraz. Ważną częścią pracy naszych stomatologów jest endodoncja, czyli leczenie kanałowe. Nie zaniedbujemy również estetycznej strony – oferujemy zabiegi wybielania zębów dopasowane do indywidualnych potrzeb Pacjentów.

 

 

Wychodzimy naprzeciw swoim pacjentom oferując ➡️ PRYWATNE POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE

Zapewniamy pomoc w nagłych przypadkach – w razie bólu czy uszkodzenia zęba, świadcząc kompleksową opiekę stomatologiczną.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

➡️ lek. Małgorzata Barańczuk – Telefon: 606 379 635  ➡️ lek. Paweł Barańczuk – Telefon: 606 817 691

Stomatolodzy M-P DENT

Stomatolodzy M-P DENT


lek. Małgorzata Barańczuk – specjalizacja Stomatologia Ogólna. Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie ukończona w 1995r.
Szczególne zainteresowanie chirurgią stomatologiczną, protetyką i endodoncją przy użyciu mikroskopu z zastosowaniem najnowszych technik opracowania i wypełniania kanałów korzeniowych.

 

lek. Paweł Barańczuk – specjalizacja Stomatologia Ogólna. Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie ukończona w 1993r. Egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej zdany w listopadzie 1997. W 2011 roku zdał egzamin i otrzymał Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i do dziś jest jego aktywnym członkiem. Szczególne zainteresowanie protetyką, chirurgią stomatologiczną i implantologią w systemach Osteoplant, Zimmer, iDi i Dentaurum-Tiologic.