O Firmie

Nasza HISTORIA


Nasze gabinety stomatologiczne istnieją od 1999 roku.

Już w latach 50. Edmund Barańczuk założył w Białogardzie prywatną praktykę stomatologiczną, która funkcjonowała do 2000 roku.
To właśnie na bazie tego gabinetu Małgorzata i Paweł Barańczuk rozpoczęli w 1993 roku działalność. Ich gabinet w 1999 roku zmienił nazwę na NZOZ MP- DENT Małgorzata i Paweł Barańczuk.
Po zakończeniu specjalizacji gabinet został bardziej kompleksowo wyposażony, a jego oferta – rozszerzona.

Od maja 2008 roku działalność praktyki stomatologicznej przeniesiona została do nowych pomieszczeń wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Drugi z naszych gabinetów działa od 2000 roku w Grzybowie pod Kołobrzegiem. Oferujemy tu pełen zakres usług stomatologicznych.
Podobnie jak ten w Białogardzie – ten również wyposażony jest w nowoczesny sprzęt.

Stomatolodzy M-P DENT


lek. Małgorzata Barańczuk – specjalizacja Stomatologia Ogólna. Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie ukończona w 1995r.
Szczególne zainteresowanie chirurgią stomatologiczną, protetyką i endodoncją przy użyciu mikroskopu z zastosowaniem najnowszych technik opracowania i wypełniania kanałów korzeniowych.

 

lek. Paweł Barańczuk – specjalizacja Stomatologia Ogólna. Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie ukończona w 1993r. Egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej zdany w listopadzie 1997. W 2011 roku zdał egzamin i otrzymał Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i do dziś jest jego aktywnym członkiem. Szczególne zainteresowanie protetyką, chirurgią stomatologiczną i implantologią w systemach Osteoplant, Zimmer, iDi i Dentaurum-Tiologic.